Personel Servis Taşımacılığı

Personel Servis Taşımacılığında İzmir’de en çok tercih edilen Güvenay Turizm; özel veya tüzel kişilerin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarda çalışan personellerin güvenli ve kaliteli yolculuk geçirmeleri için her daim güvenle yollarda yer almaktadır. Güvenay Turizm; Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak; profesyonel ekip çalışması ile yolculuğunuz sırasındaki her detayı özenle planlar ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefler. Güvenilir, güvenli ve konforlu seyahatlerinizi gerçeğe dönüştürmek için her daim teknolojik yenilikleri, sürdürülebilir büyüme ve müşteri memnuniyetini ve çevreye ve toplumsal olaylara karşı duyarlı olmayı vizyonunun bir parçası olarak görmekte olan firma 1997 yılından beri birçok servis taşımacılığında hizmet vermektedir.

Personel Taşımacılığı Nedir?

Gün geçtikçe büyük şehirlerde artan nüfus yoğunluğundan dolayı trafikte araç artışı gözlenmektedir. Trafikteki araç sayısındaki artış nedeniyle de çalışanlar işyerlerine vaktinde yetişme sorunu ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu durumdan mağdur olan firmalar çalışanlarının vaktinde iş yerine ulaşabilmeleri için personel servis taşımacılığı hizmetine başvurmaktadır. Bu ihtiyacı İzmir gibi büyük ve kalabalık bir şehirde karşılayan güvenilir ve konforlu firma Çardaklı Grup sektörün en köklü firmaları arasında yer almakta olan Güvenay Turizm’dir

Personel Taşımacılığının Önemi

Trafikteki araç sayısının artması ulaşımda aksamalara neden olmaktadır. Ulaşımdaki aksamalar ise işveren ve personelin mağduriyetler yaşamasına neden olmaktadır. Ulaşımdan kaynaklı motivasyon kaybı ve performans düşüklüğü yaşayan personelin işyerindeki verimi ve motivasyonu düşmektedir. İşverenler personelinin ulaşımdan kaynaklı zihinsel ve bedensel yorgunluğun iş yerindeki yükümlülüklerinin önüne geçmesini önlemek için günümüzde personel taşımacılığı hizmetlerinden yararlanmaktadır. Personel taşımacılığı servis hizmetinin yaygınlaşması ile hem personel hem de işverenin yaşadığı olumsuzluklar bu sayede ortadan kalkmaktadır.

Personel Servis Taşımacılığında Güvenay Turizm Farkı

Personel taşımacılığı hizmeti ülkemizde son yıllarda firmalar tarafından yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Çünkü işyerine vaktinde ulaşma zorunluluğu bu ihtiyacı ortaya çıkarmıştır. Bahsedilen ihtiyacı en iyi karşılayan firma ise Güvenay Turizm’dir. Güvenli ulaşım, konforlu araçları ve deneyimli kadrosu ile personel servisi taşımacılığında sizlere kaliteli hizmeti en iyi fiyatlarla sunmayı amaç edinmiş Güvenay Turizm; modern araçları, profesyonel kadrosu ve uygun fiyatları ile her daim müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikasını benimsemektedir.

İzmir Personel Taşımacılığı

İzmir Personel Taşımacılığında müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan Güvenay Turizm:

  • 4+1 den 50 +1 e kadar ulaşan geniş koltuk kapasitesiyle modern araçlarda hizmet vermekte
  • Deneyimli özel eğitim almış şoför ve personellerle çalışmakta
  • Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

İzmir’de bulunan şirket, fabrika ve benzeri işletmelerin çalışanlarına servis destek hizmeti vermesi yanı sıra:

  • Öğrenci taşımacılığı
  • Vip taşımacılık
  • Turizm taşımacılık alanlarında da hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgi için Güvenay Turizm web sitesindeki iletişim bilgilerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir