Hakkımızda

Misyonumuz

Güvenay Turizm olarak misyonumuz, müşterilerimize kaliteli taşımacılık hizmetleri sunmak ve seyahat deneyimlerini unutulmaz kılmaktır. Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak görüyor ve profesyonel ekibimizle her detayı özenle planlayarak ihtiyaçlara uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz. Güvenilir, güvenli ve konforlu seyahatlerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. 

0 +
Taşınan Öğrenci
0 +
Taşınan Personel
0 +
Araçlık Filo
0 +
Çalışan Sayısı
izmir-personel-tasimaciligi

Vizyonumuz

Güvenay Turizm olarak vizyonumuz, sektörde lider bir taşımacılık şirketi olmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak yeniliklere ve gelişmelere odaklanmaktır. Teknolojik yenilikleri takip ediyor ve seyahat deneyimini iyileştirecek çözümler sunmak için güncel trendleri kullanıyoruz. Sürdürülebilir büyüme ve müşteri memnuniyetinde sürekli bir artış sağlamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Müşterilerimize değer veriyor ve onların güvenini kazanmayı amaçlıyoruz. Çevreye duyarlı bir şekilde hizmet vermek, toplumsal sorumluluğumuzun bir parçasıdır. Misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda, sektörde öncü olmayı ve müşterilerimizin her seyahatte bize güven duymasını sağlamayı hedefliyoruz.

Müşteri Yorumlarımız

"Okul servisinde köklü bir firma. Biz tercih ettiğimiz için çok memnun kaldık. Çalışanların güler yüzü, problem çözme odaklı olması, işini severek yapması şirketin profesyonelliğini gösteriyor. Herkese tavsiye ederim."
Batuhan yılmaz
Google Haritalar Yorumu
"Personellerinin güler yüzü, ilgisi, kaliteli hizmet anlayışları ile çok memnun kaldığımızı belirtmeden geçemedim. Başarılarınızın devamını diliyorum."

beste boz
Google Haritalar Yorumu
"Vip taşımacılıkta tercih etmeniz gereken firma. Asla pişman olmazsınız. Ben çok memnun kaldım."elif özgün
Google Haritalar Yorumu